Seebid

Vedel Marseille’ seep

Looduspuhta-oliiviõliga-Marseille’vedelseep-FLEUR-D’ORANGER-–-Huile-d’olive-Bio

Meie vedelseebid on rasvarikkad, tuntud oma niisutava ja puhastava toimega hapete poolest ning rikastatud orgaanilise oliiviõliga, mis aitab vältida naha kuivamist.

Pakume valikut kvaliteetseid vedelseepe, mis on looduslikud ja ökoloogilised.

Kasutame lavendli ja raudürdi eeterlikku õli, orgaanilist argaaniaõli või eeslipiima, et valmistada EDTA, parabeenide, pindaktiivsete ainete ja värvainete vaba seepi.

http://www.lamaison.ee/tootekategooria/vedelseebid/

 

Orgaanilise argaaniaõli seep mon-cheri

Oleme aastaid kasutanud parimaid materjale, et valmistada kvaliteetseid tooteid, mis vastavad täielikult naha vajadustele ja omadustele. Meie lõhnastatud seepide valik on valmistatud leebel taimsel baasil, mida me kombineerime ainulaadselt lõhnarasvade ja toidu- või ookrivärvidega.

Seebid on rikastatud rohkelt E-vitamiini ja antioksüdante sisaldava argaaniaõliga, et nahka põhjalikult toita. Tutvu meie orgaanilise argaaniaõli seepide valikuga traditsioonilistest lõhnadest aromaatsete ja hämmastavalt gurmaanlike kooslusteni. Iga ainulaadse lõhnaga seep toidab nahka täielikult, jättes selle pehmeks, niisutatuks ja õrnalt lõhnastatuks.

http://www.lamaison.ee/shop/seep-mon-cheri/

Orgaaniline värske eeslipiima seepseep-eeslip-ja-argaani

Tutvu meie eriti pehmetoimeliste orgaanilise eeslipiimaga seepide kollektsiooniga, mis on rikastatud orgaanilise šeavõiga ja orgaanilise argaaniaõliga. Kodune seebistamine toimub külmmeetodil. Meie duoseebid (eeslipiim / šea ja eeslipiim / argaaniaõili) annavad edasi kõik hea, mida pakuvad argaania, šea ja eeslipiim.

Nad on kreemjamad, niisutavamad, toitvamad ja kauakestvamad. Need nahka tõeliselt hooldavad duoseebid annavad võimaluse nautida iga lõhna ja eeslipiima magusust ja kreemjat tekstuuri.

Hõõru seebi värviline pool märja naha vastas vahule, et soodustada pooride avanemist, mis laseb aroomil hõlpsasti imenduda.
Keera teistpidi, et nautida seebi rikkalikke niisutavaid omadusi, mida pakub selles sisalduv eeslipiim. Hõõru naha vastas korralikult vahule ja loputa puhta veega maha.

http://www.lamaison.ee/shop/seep-eeslipiima-ja-argaani-oliga/

Orgaaniline shea-või seepfleur-d'oranger

Meie orgaanilise šeavõiga seepe valmistatakse traditsiooniliselt külmmeetodil. Seebid sisaldavad rohkelt orgaanilist šeavõid, mis on tuntud oma taastava, niisutava ja pehmendava toime poolest. Kasutame ainult toiduvärve või ookrit ning lõhnad pärinevad eranditult Grasse’i linnast. Meie kollektsiooni kuulub 120 lõhna, et pakkuda magusat aroomi, mis jätab naha meeldivalt lõhnastatuks. Need omadused ja eelised on kõigil meie seepidel, millest osad sisaldavad eeterlikke õlisid ja teised kuivatatud lilli.

http://www.lamaison.ee/shop/orgaanilise-shea-voiga-seep-fleur-doranger-125g/

 

Plekiseep

Meie härjasapiga plekieemaldusseep, mis on valmistatud Marseille’ seebi põhimõtete järgi, on mõeldud spetsiaalselt majapidamistöödeks.
Keskkonnasõbraliku seebi eriline koostis puhastab suurepäraselt tekstiili ja eemaldab sealt rasva.
Tutvu meie keskkonnasõbralike ja ökonoomsete plekieemaldajatega, mis on tuntud harukordse võime poolest eemaldada isegi raskeimad plekid, näiteks veini, vere, kastme, õli, meigi, rasva jne.
Need tooted desinfitseerivad, eemaldavad ebameeldiva lõhna ja annavad riietele täiesti uue sära, kaitstes samas värve.

Must vedelseep vedel-mps

La Maison du Savon de Marseille on loonud musta majapidamisseebi, mis austab loodust, kuna ei sisalda lahusteid, naftakeemilisi toormaterjale ega säilitusaineid.

Selle eheda pajas keedetud vedelseebi toormaterjalina on kasutatud üksnes oliivipuu vilju.

Meie majapidamisseep saab Sinu kodu puhastamise ja desinfitseerimise lahutamatuks osaks, hoides samas keskkonda.
Spetsiaalselt klientidele, kes soovivad saada kasu traditsioonilise Marseille’ seebi tõhususest, oleme loonud musta vedela majapidamisseebi, mis puhastab, desinfitseerib, eemaldab rasva ja plekid ja kaitseb igat tüüpi pindu.
Seebist eraldub meeldiv puhas lõhn ja see on ideaalne viis kodu puhastamiseks, hoolitsedes samal ajal keskkonna eest.

 

http://www.lamaison.ee/shop/vedel-majapidamisseep/

La Maison