Eeslipiim

seep-eeslipiimaga

Eeslipiima kasutati vanal ajal palju. On teada, et Egiptuse kuninganna Kleopatra võttis oma ilu ja naha nooruslikkuse säilitamiseks eeslipiimavanne. Rooma ajajärgul oli eeslipiim kõrges hinnas ka Napoleoni ja Rooma kodanluse seas – naised võtsid eeslipiimavanne, et hoida oma nahka heledana.
La Maison du Savon de Marseille on loonud lausa kosmeetikatoodete sarja, mis sisaldab värsket orgaanilist eeslipiima. Meie eeslipiim pärineb Gersi mägede kuppelmaastikul asuvast eeslifarmist. See eeslifarm kuulub APLA-sse (Eeslipiima Tootjate Liit), mis tagab toodete kvaliteedi ning loomade ja nende keskkonna õiglase kohtlemise.

Emaeeslid valitakse piima tootmiseks hoolikalt morfoloogiliste kriteeriumite alusel, millega tagatakse piima kvaliteet. Eeslid söövad karjamaal värsket sööta ning heina, otra, maisi, ube ja kaera. Tasub mainida, et eeslipiim on väga sarnane inimese rinnapiimale ja sisaldab isegi rohkem toitaineid kui piim, millega me toidame oma vastsündinuid. Esimesel kahel elukuul sõltub eeslivarss ellujäämisel täielikult oma ema piimast. Alates kolmandast kuust, kui varss suudab tahket toitu seedida, joob ta emapiima vaid öösel. Eeslit saab lüpsta ainult iga kolme tunni tagant ja üksnes päeval. Seega on eesel väga vähese piimaanniga, mistõttu on eeslipiima väga raske kätte saada.

Avasta ja proovi kvaliteeti, mida pakuvad meie eeslipiima tooted, mille hulka kuuluvad
  • šeavõi ja argaaniaõliga rikastatud lõhnastatud seebid, mis muudavad naha terveks, pehmeks ja õrnalt lõhnastatuks;
  • dušigeelid ja šampoonid, mis on hoolikalt läbi mõeldud, et vastata Sinu vajadustele ja pakkuda Sulle lõõgastavat dušši;
  • vedel Marseille’ seep, mis on tuntud oma puhastava toime poolest, koos sügavalt niisutava eeslipiimaga.
  • või eeslipiimaga ihupiimad, kätekreemid ja näokreemid, mis on hoolikalt välja töötatud, et muuta nahk täiuslikult niisutatuks, toniseerituks, mitterasvaseks, beebipehmeks ja siledaks.

Härrasmeestele on meil aga pakkuda eeslipiimaga habemeajamisjärgset kreemi, millel on imelised pehmendavad ja niisutavad omadused. Meie habemeajamisjärgsed kreemid pakuvad vajalikku kaitset sagedase raseerimisega kaasnevate probleemide vastu, nagu näiteks punetus ja punnid.
Kõik meie kehakreemid ja -piimad aitavad ennetada naha kuivamist, eriti raskemates tingimustes, näiteks talvel või suures kuumuses.

La Maison